Objednejte si plavbu s La Grace

La Grace je především školní loď. Zájemcům nabízí potřebnou praxi pro získání průkazu způsobilosti k vedení námořní jachty. Po absolvování teoretického výcviku ještě před plavbou jsou na La Grace jako kadeti. Kadeti jsou ubytováni ve dvou společných kajutách na přídi a musí se podílet na provozu lodi. Jsou rozděleni do hlídek, musí kormidlovat, tahat za lana, ale i pomoci v kuchyni.

La Grace nabízí také maximálně 12 míst pro cestující. Ti mají svou dvoulůžkovou kajutu a nemají žádné povinnosti, podobně jako v normálním hotelu. Cena za dvoulůžkovou kajutu je podle sezóny 15.000 - 32.000,- Kč na týden (7.500 - 16.000,- na osobu).

K ceně je nutné, stejně jako u jiných charterových lodí, připočítat náklady na dopravu na loď, příspěvek na jídlo a do lodní pokladny (nafta, voda, plyn). Pokud nebudete mít zvláštní požadavky, činí  příspěvek max. 120 euro za týden.

Plán plaveb na rok  2018 naleznete v našem rozpisu plaveb. Tam si můžete vybranou plavbu také rezervovat.

V zimě roku 2016 vyrazila La Grace na Maltu a do Tuniska. Jaro strávila na Malorce a na setkání tradičních plachetnic a pirátů v Sanary sur Mer na jihu Francie a v Cadimare v Itálii. Léto bylo v duchu prázdninových plavbeb u Elby. Na podzim vyrazila na závody Amerického poháru v Toulonu a na řecký ostrov Korfu.

Z Kanárských ostrovů vyrazila La Grace na jaře 2015 na opravy k Barceloně a odtud do Irského Belfastu. Velkým zážitkem byla plavba Kaledonským kanálem (jezero Loch Ness) tam a zpět. Z Belfastu pak startoval závod Tall Ships Races 2015 do norského Aalesundu a na jih až po Aalborg v Dánsku. V závodě skončila La Grace druhá. Následovaly námořní festivaly v Německu a Amsterdamu a plavba zpět do Středomoří na Elbu.

V roce 2014 navštívila La Grace několik námořních festivalů v jižní Francii a na severu Itálie. Většinu léta pak pohodovými plavbami kolem Elby. Na podzim se vydala na Kanárské ostrovy, kde tráví zimu.

V roce 2013 jsme pro Vás připravili přeplavbu z Gibraltaru  do Itálie, kde u ostrova Elba opět strávila zbytek léta. Na podzim se zúčastnila závodů MEDITERRANEAN TALL SHIPS REGATTA, které vyhrála a na zimu  zůstala na Elbě a popluje na novoroční plavbu do Tunisu.

V roce 2011 se La Grace přeplavila z Egypta na Rhodos a k Athénám, kde byl slavnostní křest. Poté se vydala do Itálie, k ostrovu Elba, kde strávila léto plavbami mezi Itálií, Korsikou a Sardinií. Na podzim zamířila na Kanárské ostrovy odkud se vydala na plavbu do Karibiku, kde strávila zimu. Na jaře pak překonala Atlantik podruhé a vrátila se zpět k ostrovu Elba.

 Samozřejmě můžete stále koupit i dárkové poukazy, které můžete využít v jakémkoliv budoucím termínu. Bližší informace zde

Pokud se chcete na něco zeptat, nebo máte speciální přání, prosím obraťte se na Dana Roseckého: dan@lagrace.cz, mobil: +420 777793720