Objednejte si plavbu s La Grace

La Grace je především školní loď. Zájemcům nabízí potřebnou praxi pro získání průkazu způsobilosti k vedení námořní jachty. Po absolvování teoretického výcviku ještě před plavbou jsou na La Grace jako kadeti. Kadeti jsou ubytováni ve dvou společných kajutách na přídi a musí se podílet na provozu lodi. Jsou rozděleni do hlídek, musí kormidlovat, tahat za lana, ale i pomoci v kuchyni.

La Grace nabízí také maximálně 12 míst pro cestující. Ti mají svou dvoulůžkovou kajutu a nemají žádné povinnosti, podobně jako v normálním hotelu. Cena za dvoulůžkovou kajutu je určena podle sezóny - viz. odkaz na rezervační systém níže.

K ceně je nutné, stejně jako u jiných charterových lodí, připočítat náklady na dopravu na loď, příspěvek na jídlo a do lodní pokladny (nafta, voda, plyn). Pokud nebudete mít zvláštní požadavky, činí  příspěvek max. 3.500Kč za týden (v Kč, nebo měně viz. dohoda podle oblasti plavby).

Plán plaveb na rok  2020 naleznete v našem rozpisu plaveb. Tam si můžete vybranou plavbu také rezervovat.

V zimě roku 2016 vyrazila La Grace na Maltu a do Tuniska. Jaro strávila na Malorce a na setkání tradičních plachetnic a pirátů v Sanary sur Mer na jihu Francie a v Cadimare v Itálii. Léto bylo v duchu prázdninových plavbeb u Elby. Na podzim vyrazila na závody Amerického poháru v Toulonu a na řecký ostrov Korfu.

Z Kanárských ostrovů vyrazila La Grace na jaře 2015 na opravy k Barceloně a odtud do Irského Belfastu. Velkým zážitkem byla plavba Kaledonským kanálem (jezero Loch Ness) tam a zpět. Z Belfastu pak startoval závod Tall Ships Races 2015 do norského Aalesundu a na jih až po Aalborg v Dánsku. V závodě skončila La Grace druhá. Následovaly námořní festivaly v Německu a Amsterdamu a plavba zpět do Středomoří na Elbu.

V roce 2014 navštívila La Grace několik námořních festivalů v jižní Francii a na severu Itálie. Většinu léta pak pohodovými plavbami kolem Elby. Na podzim se vydala na Kanárské ostrovy, kde tráví zimu.

V roce 2013 jsme pro Vás připravili přeplavbu z Gibraltaru  do Itálie, kde u ostrova Elba opět strávila zbytek léta. Na podzim se zúčastnila závodů MEDITERRANEAN TALL SHIPS REGATTA, které vyhrála a na zimu  zůstala na Elbě a popluje na novoroční plavbu do Tunisu.

V roce 2011 se La Grace přeplavila z Egypta na Rhodos a k Athénám, kde byl slavnostní křest. Poté se vydala do Itálie, k ostrovu Elba, kde strávila léto plavbami mezi Itálií, Korsikou a Sardinií. Na podzim zamířila na Kanárské ostrovy odkud se vydala na plavbu do Karibiku, kde strávila zimu. Na jaře pak překonala Atlantik podruhé a vrátila se zpět k ostrovu Elba.

 Samozřejmě můžete stále koupit i dárkové poukazy, které můžete využít v jakémkoliv budoucím termínu. Bližší informace zde

Pokud se chcete na něco zeptat, nebo máte speciální přání, prosím obraťte se na kohokoliv z La Grace viz. KONTAKTY