Kupte si již nyní dárkový poukaz na plavbu s La Grace.

 Poukaz můžete využít v jakémkoliv volném termínu v průběhu příštích pěti let.

Vyberte si, který druh dárkového průkazu Vám bude nejvíce vyhovovat. La Grace nabízí svým hostům dvě varianty, podobně jako by to bylo na historické lodi plující třeba do západní Indie.

a) Cestující mají svou dvoulůžkovou kajutu a nemají žádné povinnosti, podobně jako v normálním hotelu. Samozřejmě se ale mohou, podle svého zájmu, účastnit veškerého výcviku i všech ostatních aktivit na lodi. Cena dvoulůžkové kajuty je 20 - 34.500,- Kč na týden (10 - 17.000,- na osobu).

b) Druhou skupinou jsou kadeti. Ti jsou ubytováni ve dvou společných kajutách na přídi a musí se (podobně jako na jiné charterové lodi), podílet na provozu lodi. Budou rozděleni do hlídek, musí kormidlovat, tahat za lana, ale i pomoci v kuchyni. Za týdenní pobyt pak zaplatí 6 - 11.500,- Kč na osobu.

Vyberte si sumu, kterou chcete darovat. V případě, že si pak obdarovaný vybere dražší plavbu je možné rozdíl doplatit. V případě levnější plavby je naopak možné rozdíl uplatnit ještě na další plavby.

Na samotné plavbě je pak k ceně nutné počítat, stejně jako u jiných charterových lodí, s náklady na dopravu na loď, příspěvek na jídlo a do lodní pokladny (přístavy, nafta).


La Grace Vám může nabídnout tyto základní typy charterových plaveb:

a) turistická a poznávací plavba
b) sportovní přeplavba
c) historická plavba
d) školní a výcviková plavba

 

Kontaktujte nás

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonu 608812390, nebo e-mailu vera@lagrace.cz.